Czasowe zamknięcie biblioteki dla Czytelników

W związku z zaleceniami dotyczącymi działalności instytucji kultury oraz w trosce o Państwa bezpieczeństwo zamykamy naszą placówkę oraz filie biblioteczne dla użytkowników
w dniach: 07.11. (sobota) do 29.11. (niedziela) 2020 r.

Nie będą realizowane zamówienia oraz zwroty książek.
Aktualne wypożyczenia zostaną przedłużone o 30 dni.
Czekamy na ponowne otwarcie i pozdrawiamy!

Program działania instytucji kultury

Gminna Biblioteka Publiczna w Koszęcinie jest zaczątkiem krzewienia kultury Śląska, Polski oraz świata dla dzieci i młodzieży w gminie. To małe okno na świat w krainie wyobraźni i kreowania marzeń. Dla dorosłych jest miejscem odpoczynku, refleksji oraz dialogu. Pełni funkcję aktywizacji osób dorosłych jako inspirującej formy spędzania wolnego czasu oraz poszerzaniu wiedzy o świecie.

Informacja

Konkurs nr 2 na stanowisko Dyrektora Gminnej Biblioteki Publicznej w Koszęcinie.

Informacja

Zasady korzystania z bibliotek w gminie Koszęcin:

Informacja

Opinia wydana przez Państwowy Powiatowy Inspektor Sanitarny w Lublińcu w sprawie otwarcia bibliotek w gminie Koszęcin.

<< 1 .. 29 30 31 32 33 >>