Program działania instytucji kultury - Gminnej Biblioteki Publicznej w Koszęcinie na lata 2023-2026

Na okres działalności 2023-2026 Gminnej Biblioteki Publicznej w Koszęcinie - ponownie powołano na stanowisko dyrektora Panią Martę Pilarską. W załączniku prezentujemy PROGRAM działania instytucji kultury na najbliższe trzy lata. Zapraszamy do zapoznania sią planami.

Zamknięcie bibliotek w związku z Uroczystością Wszystkich Świętych

W związku z Uroczystością Wszystkich Świętych biblioteki będą nieczynne w dniach:
Siedziba główna w Koszęcinie od 31.10.2023 do 2.11.2023,
Filia Biblioteczne w Rusinowicach od 30.10 do 1.11.2023,
Filia Biblioteczna w Strzebiniu - 1.11.2023.

Życzymy spokojnego czasu!

"BiblioTEKA w terenie 2023/2024" czas start!

Na zaproszenie Szkoły Podstawowej "Naukowa wyspa" w Koszęcinie odpowiedzieliśmy z radością i wspòlnie ustaliliśmy, że będziemy odwiedzać uczniów 1, 2 oraz 3 klas w ramach akcji proczytelniczej "BiblioTEKA w terenie". Łączą nas myśli o tworzeniu atrakcyjnych zajęć dla dzieci ❤️

Turniej Skata Sportowego w DSW w Rusinowicach

Cieszymy się, że po trudnym czasie pandemii oraz wojny na Ukrainie nasza Grupa Skata Sportowego przy Domu Spotkań Wiejskich w Rusinowicach przeżywa swój renesans.

15. Forum Młodych Bibliotekarzy 2023

dziś pokazujemy krótką fotorelację z 15. Forum Młodych Bibliotekarzy 2023 w Kielcach "Biblioteka to my". Forum miało miejsce w Wojewódzkiej Bibliotece Publicznej im. Witolda Gombrowicza w Kielcach.