XXIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

XXIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek

Zapraszamy na XXIII Ogólnopolski Tydzień Bibliotek, którego tegoroczne hasło brzmi: "Biblioteka. Otwierasz. Odkrywasz." W ramach Tygodnia Bibliotek W siedzibie głównej i filiach bibliotecznych w Sadowie, Strzebiniu i Rusinowicach zapraszamy Czytelników do udziału w wiosennej zabawie pt. "Kwitną historie, owocują słowa...", podczas której stworzymy książkowy ogród.
Zaczynamy od 4 maja 2026 r.

Ponadto zapraszamy na wystawę prac pani Zuzanny Maciejczyk pt. "W poszukiwaniu nowych przestrzeni", która będzie dostepna w siedzibie głównej GBP w Koszęcinie.

Dodano: 2026-04-23 16:14:34