Zajęcia kreatywne w DSW w Rusinowicach

Od 06.06.2022 w każdy poniedziałek między 14.30 a 16.00 w Filii Bibliotecznej
w Rusinowicach zapraszamy na ZAJĘCIA KREATYWNE dla Dzieci.

Biblioteka czynna w soboty - CZERWIEC

w 2022 roku otwieramy Bibliotekę dla Czytelników w część sobót.
Na początku każdego miesiąc będziemy podawać Wam do wiadomości, które soboty, w jakich lokalizacjach i godzinach będą dla Was dostępne.

CZERWIEC:
04.06.2022 r. - Filia Biblioteczna w Rusinowicach (9:00 - 13:00)
11.06.2022 r. - Filia Biblioteczna w Strzebiniu (8:00 - 12:00)
25.06.2022 r. - GBP w Koszęcinie (8:00 - 12.00)

Dzień Dziecka w Rusinowicach

Witajcie Kochani,
za nami przemiły Dzień Dziecka w Domu Spotkań Wiejskich w Rusinowicach, którym „opiekujemy się” jako Biblioteka.

Czas na podziękowania! Dziękujemy naszym Strażakom z Rusinowic za piękny popis umiejętności strażackich, za mądre słowa i wiedzę na temat ratowania ludzkich istnień Dziękujemy Stowarzyszeniu „Montownia” za wodzę fantazji podczas warsztatów kreatywnych z Milusińskimi.

Rok 2022 uznany rokiem Marii Konopnickiej

może zastanawiacie się dlaczego na naszym Dniu Dziecka poruszamy temat Marii Konopnickiej? Niezaprzeczalnie autorka wierszy kojarzy się z literaturą dziecięcą... Jednak to nie wszystko. Rok 2022 jest uznany rokiem MARII KONOPNICKIEJ :-)

Dzień Dziecka

Serdecznie zapraszamy na Dzień Dziecka w Domu Spotkań Wiejskich w Rusinowicach w dniu 28.05.2022 r.
Przed nami czytanie wierszy Marii Konopnickiej, pokaz strażacki, warsztaty kreatywne oraz animacje dziecięce.